امروز: دوشنبه 1 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات

دانلود پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمریناتدسته: علوم پزشکی
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 344 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 30

فایل پاورپوینتب با موضوع بررسی ساختار قامتی، حركات اصلاحی، تشخیص، راههای پیشگیری و تمرینات در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

قسمتی ازمتن اسلایدها :


وضعیت طبیعی مهره ها
به طور کلی ستون فقرات از 31 مهره تشکیل  شده است   که   وظیفه   مهم  نگهداری قامت و حفاظت از نخاع را به عهده دارد    وجود  قوسها  در ستون فقرات  سبب  دفع   بهتر نیروهای وارد شده  ونیز حرکات  بالا تنه  را  به همه جهت ممکن و آسان می سازد. ستون فقرات از چهار قوس تشکیل شده است : قوس گرد نی ( 7 مهره) قوس پشتی (12مهره) قوس کمری(5 مهره) قوس خاجی(5مهره متصل)

با توجه به دلایل متعددو پیشرفت تكنـولوژی و عدم آشنــایی به تأثیر حركات بدنی صحیح ، انسان سخت مغلوب بی حركتی شده است تا جایی كه دچار ضعف ، سستی و بیماریهای گوناگون گردیده است و از نظر جسمانی باعث گردیده توانایی انـجام خیـلی كارها از او صلــب گردد  و  از نظـر شكل ظاهر دچـار خیـلی ناهنجاریهای ظاهری گردیده است .


عامل اصلی خیلی از بیماریها فقدان فعالیت های بدنی است و همچنین استفاده نا صحیح از عضلات كه سبب شكل گیری و ضعف وناتوانی شده و منجر به ناهنجاری های اندام های فوقانی وتحتانی می گردد ..

این ضعـف وناتـوانی نه تنها شكـل ظاهری را تغییــر داده بلكه  یكی از عوامل انزوا و افسـردگی است ،   در ضـمن  باعث فشار بر روی مفـاصل زانـو ،كمـر و آرتروززودرس می گردد. .

در جامعه كنونی بسیاری از جوانان از ناهنجاریهای قامتی رنج می برند ( داشتن شانه ای افتاده ، زانویی پرانتزی ، سر به جلو و...)
. . .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات , پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات , ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات , ساختار قامتی , حركات اصلاحی , تشخیص راههای پیشگیری , تمرینات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر